ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
Вечір музики Євгена Доги 2340106213

Вечір музики Євгена Доги

Отменено
Отменено
Показать еще Показать меньше

З початком вторгнення народ Молдови одним з перших підтримав Україну в боротьбі за власну незалежність. «Кажуть, коли говорять гармати, музи мовчать. Але музика Євгена Доги здатна заглушити зброю. Мир буде з усіма нами!» - президент Молдови Мая Санду.

«Я намагаюсь нести світлу музику. Звісно, вона не переборе піки та рапіри, але хоч краплину сердечного, душевного вносити повинна. Мистецтво має нести добро. Немає чужого болю і ми повинні бути єдині» - композитор Євген Дога.

Євген Дога написав музику до більш ніж 200 кінострічок, зокрема "Королева Марго", "Анна Павлова", "Табор йде в небо", "Марія, Мірабела", "Портрет дружини художника", "Самотнім надається гуртожиток", "Мерседес втікає від погоні" та багато інших.

Світову велич композитору приніс вальс, написаний до кінострічки "Мій ніжний і ласкавий звір", який ЮНЕСКО визнано найвидатнішим твором ХХ сторіччя. В Кишиневі його іменем прижиттєво названі вулиця та музична школа.

Концерт відбудеться у виконанні Заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю Збройних сил України під орудою Дмитра Антонюка.

Диригент - Олександр Госачинський.

Ведуча вечора - народна артистка України Лариса Руснак.