ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
Дизель Шоу Великий різдвяний концерт на підтримку ЗСУ 2320206301

Дизель Шоу Великий різдвяний концерт на підтримку ЗСУ

21 декабря 2024, 18:00
350 - 3000 грн (50+ шт.)
Показать еще Показать меньше

Після небувалого аншлагу започатковуємо нову традицію — святкуємо Різдво разом з «Дизель шоу»! Другий рік поспіль команда «Дизель Шоу» об’єднує своїх прихильників у Палаці «Україна» на Великому Різдвяному концерті на підтримку ЗСУ. Зустріч, на яку ви чекатимете весь рік, відбудеться 25 грудня о 18:00! Різдвяний вечір має бути наповнений сміхом у родинному колі, тому ми вже готуємося, аби створити незабутні спогади з найкращими номерами!

Концерт 2023 року викликав у глядачів неабиякі емоції — у найбільшій залі країни був SOLD OUT! Тож без вагань ми вирішили, що Різдвяне диво має бути щороку разом із «Дизель Шоу»! Готуйтеся до найсвітлішої події заздалегідь — подбайте, аби цьогоріч ви завітали на святкування Різдва! Саме тому ми вже відкриваємо продажі квитків — обирайте найкращі місця, поки є можливість!

Різдвяне диво наповнить залу сміхом та веселощами! Ми презентуємо вам найкращі номери за весь 2024 рік, а це означає, що ви отримаєте нагоду почути найякісніші жарти та історії, які приголомшили й найбільше сподобалися глядачам! А ще – ви побачите найсмішніші новорічні номери «Дизеля» раніше, ніж телеглядачі та користувачі Інтернету. З «Дизель Шоу» завжди здійснюються найзаповітніші бажання!

На традиційному Великому Різдвяному концерті на підтримку ЗСУ на вас чекають Єгор Крутоголов, Вікторія Булітко, Євген Сморігін, Яна Глущенко, Олександр Бережок, Євген Гашенко, Юлія Мотрук і Дмитро Танкович! Звісно, колектив також готує сюрпризи, а ще запрошує зіркових гостей та найкращих друзів «дизелів» - Назар Задніпровський, Олександр Ярема, Кіра Подольська, Лілія Ребрик, Віталіна Біблів та багато інших.

Команді «Дизель Шоу» важливо, аби всі «дизель»-глядачі були в безпеці! Тож у разі оголошення повітряної тривоги ми перечекаємо її в безпечному місці, після чого продовжимо наш запальний концерт!

Подбайте про найкраще святкування Різдва завчасно, бо час, проведений із сім’єю на нашому шоу, наповнить вас позитивом на весь рік. Заряджаємося лише найкращими емоціями на Великому Різдвяному концерті «Дизель Шоу» 25 грудня о 18:00! Проводити свято треба з найякіснішимим гумором! Команда вже чекає на вас з усією родиною та компанією друзів! Найкраще Різдво 2024 з найкращими номерами «дизелів»!