ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
Вистава «Танго для трьох». Перший Театр Антрепризи і Комедії 2379008092

Вистава «Танго для трьох». Перший Театр Антрепризи і Комедії

400 - 750 грн (50+ шт.)
Показать еще Показать меньше

Перший Театр Антрепризи і Комедії запрошує всіх віддати вистави весняного репертуару! Весна - це період шалених почуттів, кохання і буяння природи. Саме тому Театр підготував кілька вистав, грандіозних шоу та програм, щоб серце кожного глядача зігрілося теплом не тільки від сонячного проміння, але й від іскрометного гумору і таланту артистів.


“Танго для трьох” - це унікальна своєрідна трагікомедія, яка більше ніж на 2 години занурить вас у вічну тему - стосунків чоловіка та жінки.

Проте, це не просто трагікомедія! Це тонкий гумор, поєднаний із блискучою грою чудових артистів, непередбачуваний сюжет і нестримний сміх глядачів! Це спектакль, який неможливо пропустити.

Єва - ексцентрична рокова жінка в повному розумінні цього слова. Вона дуже розумна, має привабливу зовнішність, пристрасна і заповзятлива. Саме про таку жінку таємно мріє кожен чоловік.

Бруно дуже пощастило, він знайомиться з Євою. Але наш герой ще навіть не підозрює, що його чекає.

Ця “рокова штучка” проведе бідолашного Бруно по всіх колах пекла - через автомобільну аварію і травматологічну клініку, в'язницю і божевільню. Ця жінка увійде до життя Бруно - аж до мозку кісток. І все це через ретельно спланований проєкт вбивства. Адже у Єви є законний муж - стриманий і мудрий Маріо, який заважає особистому щастю героїв.

План вбивства стає все досконалішим і досконалішим з кожним днем.

Чим же закінчиться цей трагікомічний комічний трилер? Обов'язково подивіться!

 

За п'єсою відомого класика італійської драматургії Альдо Ніколаї.


Режисер: Заслужений артист Украины Валерій Астахов.

Художній керівник: Народний артист України Євген Паперний

В ролях: Народний артист України Остап Ступка, Дмитро Лаленков, Ілона Соляник.


“Танго на трьох” - це чудовий подарунок коханим і близьким на свято весни і тепла! Проведіть час разом із своїми коханими чоловіками і жінками, зануртеся у неймовірну та незбагненну філософію кохання!

Зустрічайте “Танго на трьох” у найбільших містах України!

 

Керівник Першого Театру Антрепризи і Комедії Сергій Чудаєв.