ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
Вистава «Через Пекло» (Театр Дивний Замок) 2375662169

Вистава «Через Пекло» (Театр Дивний Замок)

Продано
Продано
Показать еще Показать меньше

Кримінальна драма «Через Пекло» (за новелою Івана Франка "Сойчине крило")

Трохи андеґраундна, молодіжна, а водночас затишна атмосфера театру в підземеллі посеред житлового масиву. Відчуття, що в цьому дивному підвалі може відбутися все, що завгодно. І не знаєш, чого очікувати. На виставі чекають сильні емоції, серйозні етичні питання і неоднозначний – тим більш цікавий – режисерський задум.

Історія про двох закоханих. Вистава на п’ять акторів, деякі – в кількох ролях. Шум потяга в суцільно чорному камерному залі, світло вихоплює з темряви чотирьох чоловіків у білих сорочках – надемоційний головний герой Массіно (Вадим Кирпатий), троє непорушних тіней за чорним столом. І лист із Порт-Артура. Згодом із марення з’являється Вона, Манюся (Анастасія Ґудзь). І лише згодом глядач розуміє, що це історія про Манюсю і чоловіків, з якими вона була. Чи, може, це все ж історія про Массіно і його любов до неї? Протягом вистави тіні з-за столу по черзі оживають і виявляються різними чоловіками Манюсі. Але жоден – крім Массіно – не був для неї лицарем. А Массіно… Здається, він назавжди зламаний її втечею і лист із Порт-Артура лише додав болю.

«Того вечора я дуже багато реготалася. Занадто багато. Тоді не знала, що це мій останній регіт. Я пішла. Ця ідея здавалася мені приголомшливою, я ще ніколи не вчиняла так безумно і впевненно.

Потім нові світи, нові пригоди, нові страждання, чоловіки, чоловіки, чоловіки, нові терпіння, вагання, страхи, болі, довіри і розчарування і ТИ, ти, Массіно мій, ти завжди був зі мною. Чому ти мене не зупинив? Чому ти дав мені піти? Я пройду цю дорогу через пекло щоб знову бути з тобою…або хто зна. Твоя Сойка.»

Режисерка: Федоріщенко Валерія
Хореографка: Софія Коренченко

Актори:
Анастасія Ґудзь
Вадим Кирпатий
Ілля Стаканчук
Максим Новгородський
Дмитро Пастухов