ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
The Tiger Lillies 2312837951

The Tiger Lillies

900 грн (50+ шт.)
Показать еще Показать меньше

The Tiger Lillies повертаються до України!

Майстри похмурого панк-кабаре та великі друзі нашої країни The Tiger Lillies повертаються із двома концертами у Львів і Київ.

28 травня, Львів, Fest!Republic
30 травня, Київ, Caribbean Club

The Tiger Lillies встали на бік України із перших днів повномасштабного вторгнення. Вони постійно говорять про це у власних соцмережах та висвітлюють події, які відбуваються тут.
Щоб допомогти нам ще більше, The Tiger Lillies вирішили зробити найкраще, що може музикант – записати альбом. Він має назву Ukraine.

The Tiger Lillies зіграють хіти, які охоплять всю кар’єру гурту. За ці 30 років, траплялося чимало цікавого й несподіваного. І театральні постановки, і участь у створенні культового мюзиклу Shockheaded Peter, що має дві престижні премії Лоуренса Олів'є. І навіть альбом-колаборація із Kronos Quartet, що має номінацію на Grammy.
Але головною якістю проявів The Tiger Lillies у розмаїтих напрямах культури залишилася вірність своєму артистичному шляху. А саме світу, який вони створюють своїми піснями. Темний, трошки лячний з одного боку, веселий і захопливий з іншого.

Музика The Tiger Lillies нагадує кабаре Берліну до Другої Світової Війни, давньої опери й циганської музики водночас. Цей специфічний мікс отримав визнання серед меломанів по всьому світу, а преса вважає, що в ідеальному світі The Tiger Lillies мали б брати участь у Євробаченні від Великої Британії.

Связанные события

28 Вт мая ’ 2024
Львов

Клуб на !FESTrepublic

19:00
700 - 1100 грн