ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
Оркестр під зорями «STAR SOUNDS CINEMATIC SYMPHONY» 2363671353

Оркестр під зорями «STAR SOUNDS CINEMATIC SYMPHONY»

Продано
Продано
Показать еще Показать меньше

Початок концерту в Зоряній Залі о 19.30!

OPEN DOOR 19.00! Для Вас відкриється загадковий космічний портал, що здивує таємничістю, цікавими новинками та теплою атмосферою казки. Ви відчуєте себе справжньою "Зіркою" неосяжного Всесвіту.

Гостинно пригощаємо ігристим усіх відвідувачів!

Київський Планетарій в рамках власного мистецького проекту ARTSpaceтм та оркестр Eclectic Sound Orchestra запрошують на музичне шоу під зірками "STAR SOUNDS SYMPHONY".

Оркестр під зоряним небом Планетарію знову буде радувати улюбленими композиціями класики, розслабляти під лаунж та занурювати у світ кінопригод!

Вас чекає абсолютно новий жанр.Близько 40 популярних мелодій від Баха до Ціммера: від класики до сучасності в сетах "нон-стоп", протягом 90 хвилин.

Ви не лише почуєте композиції завжди актуальної класики та кіносаундтреків,а і побачите захоплююче поєднання музики і світлових ефектів, яке здатне вразити будь-якого глядача.

Команда Eclectic Sound Orchestra, як ніхто інший, вміє поєднувати світ музики і візуального мистецтва, щоб слухачі відкрили для себе нові аспекти класичного і сучасного звучання.

Повнокупольний концерт буде цікавим і несподіваним для гостей будь-якого віку. Якщо ви сумуєте за новими емоціями, вам точно до нас.Якщо досі не знаєте, що може Вас здивувати - Вам до нас!

Диригентка шоу - Тетяна Драник, об'єднає такі різні, але чарівні тембри і звуки оркестрових інструментів в дивовжну симфонію, а купол зоряного неба відкриє для Вас нові світи та горизонти. Літайте, медитуйте та наповнюйте своє життя новими емоціями.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (зупинки) програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі таким чином: якщо в період проведення програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро Олімпійська). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:00 год., проведення програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.