ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
2363671462

Оркестр під зорями «Парфумер»

Продано
Продано
Показать еще Показать меньше

Початок концерту в Зоряній Залі о 19.30!

OPEN DOOR 19.00! Для Вас відкриється загадковий космічний портал, що здивує таємничістю, цікавими новинками та теплою атмосферою казки. Ви відчуєте себе справжньою "Зіркою" неосяжного Всесвіту.

Гостинно пригощаємо ігристим усіх відвідувачів!

Київський Планетарій в рамках власного мистецького проекту ARTSpaceтм та оркестр Eclectic Sound Orchestra запрошують на ароматичне релакс-шоу під зорями "ПАРФУМЕР".

"Парфумер" - оркестровий релакс концерт, унікальне симфо-арома-шоу під зоряним куполом Київського Планетарію.

Запрошуємо Вас провести вечір під звуки симфонічного оркестру з арома-інсталяціями та в органічному поєднанні з яскравими повнокупольними відеопроєкціями 360⁰ на найбільшому куполі країни.

Ми презентуємо Вам перший та унікальний в Україні релакс-концерт з аутогенним тренінгом для дорослих та дітей. 

Кращі та обрані оркестрові композиції відомого італійського композитора Габріеле Денаро, розроблені психологами тексти начиток зможуть занурити Вас в стан повного розслаблення та відпочинку. Дозвольте собі, хоч на мить, зрозуміти та відчути, чого бажає Ваша душа… 

Професійна гра симфонічного оркестру "Eclectic Sound Orchestra", світлове та звукове шоу, релакс-треніг - все, що потрібно для Вашого особливого вечора. 

Саме на цьому шоу, Ви зможете досягти гармонії та відчуття стабільності завдяки епохальним музичним хітам вашого улюбленого жанру:

* Культові оркестрові композиції.

* Тексти, що не залишать байдужими нікого.

* Різнобарв'я ароматів від компанії MidSun (всі запахи є гіпоалергенними).

* Ефект повного занурення. 

Засновник оркестру - Сергій Лихоманенко та диригентка шоу - Тетяна Драник з особливим трепетом ставляться до композицій шоу, адже кожна з них - це повноцінна історія, драма чи спогад, які композитор Габріеле Денаро зміг виразити універсалною мовою світу - музикою. 

Розділіть захоплюючі емоції разом з друзями та близькими!

Квиток на шоу "ПАРФУМЕР" - це квиток до пізнання самого себе, а що може бути краще?

Тривалість програми 90 хв, в тому числі концерту в Зоряній Залі - 60 хвилин.

 

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь-якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (зупинки) програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі таким чином: якщо в період проведення програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро Олімпійська). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:00 год., проведення програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.