ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
Оркестр під зорями «Jazz Pop Rock» 2363538077

Оркестр під зорями «Jazz Pop Rock»

Продано
Продано
Показать еще Показать меньше

Початок концерту в Зоряній Залі о 19.30!

OPEN DOOR 19.00! Для Вас відкриється загадковий космічний портал, що здивує таємничістю, цікавими новинками та теплою атмосферою казки. Ви відчуєте себе справжньою "Зіркою" неосяжного Всесвіту.

Гостинно пригощаємо ігристим усіх відвідувачів

Київський Планетарій в рамках власного мистецького проекту ARTSpaceтм та оркестр Eclectic Sound Orchestra відновлюють вечори оркестрової музики. Оркестрове шоу "Jazz Pop Rock" повертається до зіркового неба Київського Планетарію.

Ми запрошуємо Вас у магнетичну подорож музичними емоціями, від меланхолічного джазу та нестримного року. Любителям сучасної музики та істинним поціновувачам точно буде що знайти, саме для себе, на шоу "JazzPopRock".

Симфонія від струнних, фортепіано та електронних барабанів у поєднанні з сучасними музичними технологіями та яскравими повнокупольними проєкціями 360 на найбільшому куполі країни -  справжній рай для Ваших вух та очей. Ми достеменно знаємо, як задовольнити Ваші аналізаторні рецептори!

Концерт відкриє для Вас нові форми звучання:

* Романтичний та мрійливий ДЖАЗ

* Танцювальний та нестримний ПОП

* Драйвовий та запальний РОК

Поділіться захоплюючими емоціями разом з друзями та близькими!

До Вашої уваги - симфонічний оркестровий концерт повного занурення із використанням проєкційних технологій. Шоу сучасної музики різних напрямів та стилів. В одній програмі представлено кращі композиції джазу: музика ламаного ритму, людей в чиїх жилах тече дух свободи та бажання творити, нестримна імпровізація, поліритмія та нестабільна музична пульсація. Після мандрівки до перлин джазу для слухачів відкриються сторінки "Алеї зірок" та музичні хіти, які назавджи змінили життя своїм виконавцям: Madonna, ABBA, Rihanna, Sia, Adele, Sting - і це тільки частина виконавців, аранжування пісень яких ви почуєте.

І наприкінці симфодесерт: нестримний та запальний сет рок композицій. Подобається порушувати правила, грати з долею та випробовувати її? Тоді це точно для вас! Nightwish, Queen,  Metallica, Rammstein - тільки від назви гуртів вже дух перехоплює. Ударна та SPD установки за силою звучання та енергетикою вмить перенесуть на найбільші стадіону світу. 

Засновник оркестру Сергій Лихоманенко та диригентка шоу Тетяна Драник протягом останніх 6 років знаходяться в постійних пошуках аби зробити саме Ваш вечір незабутнім. Команда колективу розробила власний стиль, який вже встиг полюбитися глядачу, у Вас є реальний шанс перевірити.

Тривалість програми 90 хв, в тому числі концерту в Зоряній Залі - 60 хвилин.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

 

*У разі відміни (зупинки) програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі таким чином: якщо в період проведення програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро Олімпійська). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:00 год., проведення програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.