ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
Психологічний Клуб «Давай поговоримо». Vol. 36: «Навчання та робота закордоном: вплив на психіку та світогляд. Незворотні зміни. Плюси та мінуси даного вибору. Досвід з перших рук» 2384134145

Психологічний Клуб «Давай поговоримо». Vol. 36: «Навчання та робота закордоном: вплив на психіку та світогляд. Незворотні зміни. Плюси та мінуси даного вибору. Досвід з перших рук»

Продано
Продано
Показать еще Показать меньше

Психологічний клуб "Давай поговоримо" оффлайн. В затишному просторі в Києві.

Наша ідея - поєднати освітній контент з живою розмовою учасників.
Наші пріоритети: науковість, доказовість, інтерактивність та цікава подача матеріалу.

Наша мотивація - сформувати безпечне коло підтримуючих людей, з якими можна обговорювати реальні психологічні теми, розбирати кейси та ділитись досвідом без осуду. А також - змога завжди ставити питання кваліфікованому спеціалісту, питати про допомогу, шукати консультації.

На другий рік повномасштабного вторгнення, якому передувала пандемія з ізоляцією вдома, у людей сформувався голод за оффлайн-форматом. Ми пропонуємо затишний простір, цікаву інтерактивну подачу інформації від кваліфікованого спеціаліста протягом 20-30 хвилин, а решту часу (приблизно 1.5 години) - усі відвідувачі висловлюються і діляться своїм досвідом на задану тему за бажанням (все добровільно та екологічно, нікого не будуть примушувати ділитись). Модератор слідкує за порядком, балансом часу на кожного учасника і також може ставити запитання фахівцю. Чай, кава та солодощі - обов'язкові і входять у вартість квитка.
Учасники: психолог, модератор, учасники клубу.

19 червня 2024.

Фахівчиня: Ліза Козленко - монітор клінічних досліджень з 5.5 роками досвіду моніторингу в клінічних дослідженнях, хімік, військовий журналіст, блогерка, підприємець. 2 роки навчалась в ЄС(Іспанія та Португалія), отримала ступінь магістра. 1 рік працювала в Польщі в великій міжнародній компанії.
Тема: Vol. 36: Навчання та робота закордоном: вплив на психіку та світогляд. Незворотні зміни. Плюси та мінуси даного вибору. Досвід з перших рук.

ПРО ЩО БУДЕМО ГОВОРИТИ?
Які типи навчання/роботи закордоном існують і які є відповідні їм можливості?
- Кому підходить навчання/робота закордоном?
Які етапи вступу/пошуку проходить середньостатистичний абітурієнт чи кандидат на посаду?
Чим навчання закордоном відрізняється від навчання в Україні?
Культурний шок та адаптація в новому середовищі
Як змінюється психіка під час перебування закордоном в залежності від отриманого досвіду?
Міфи і правда про навчання/роботу закордоном
- Факти, про які зазвичай бояться говорити
Підсумки: то чого ж більше: користі чи шкоди і чи воно того варте?