ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
Поетичні Середи 2382343093

Поетичні Середи

Продано
Продано
Показать еще Показать меньше

Поетичні Середи

По середах у Галереї "Моді" відбуваються такі події, як "Поетичний дует", "Поетична Імпровізація", "Вечір Недописаних Віршів", "Вечір Поетичних Перекладів" тощо. Слідкуйте за нашим розкладом, щоб точно знати, яка саме подія з цього переліку відбудеться найближчої середи!

* Поетичний дует
Головною особливістю проекту "Поетичний дует" є те, що поети не змагаються, а навпаки — творчо доповнюють та дружньо підсвічують один іншого.
Тож відбувається максимально теплий та ламповий вечір на двох, коли автори читають по черзі, маючи на виступ сумарно по 35-40 хвилин кожний.

* Поетична Імпровізація
Окрім написання швидких імпровізацій на цікаві теми, присутні можуть робити, фактично, що завгодно:
- мірятися свіжонаписаним;
- ділитися секретами майстерності;
- питати поради щодо складних випадків на виробництві текстів;
- перевіряти на присутніх, чи гарно заходить новий креатив;
- з'ясовувати, що ж все таки краще - верлібр чи силаботоніка
тощо.
В кінці заходу той, хто імпровізував найбільш натхненно, отримає приз від закладу – келих вина!

* Вечір Поетичних Перекладів
Поетичний переклад відноситься до найскладнішого напряму перекладу, оскільки він вимагає передачі ритму, рифми та й самого поетичного слова.
Подія працює в обидва боки: автори діляться перекладами з української на польську, англійську, французьку, хорватську тощо; а також вони будуть ділитися досвідом - інколи болючим - перекладів з "собачої" на "солов'їну".

* Вечір Недописаних Віршів
Відвідувачам пропонується формат умовного поетичного круглого столу/воркшопу:
▪️ учасники по черзі читають по одному недописаному віршу (або віршу, який на думку автора невдалий і потребує допрацювання), а решта учасників висловлюють рефлексії, критику, зауваги, коментарі, пропозиції.
▪️ учасник, чий вірш намагаються реанімувати, все записує собі – можна на диктофон, можна в блокнот чи в текстовий файл, а потім в спокійній обстановці вдома пробує дописати/переписати текст. якщо обговорення вірша публічно дозволило автору його закінчити/причесати, то на одній з наступних зустрічей автор може поділитися результатом (або прямо в цій групі, чому ні?)
▪️ чому це може бути класно?
- взаємодія досвідченіших авторів з початківцями = прокачка рівня або (нова) роль ситуативного ментора
- дружні, турботливі поради щодо текстів – але виключно щодо тих, які хоче препарувати сам автор
- колективний розум поетів продукує кращі ідеї, ніж чат GPT (інфа сотка)
- можливість реально дописати свої тексти, які опинилися в глухому куті (а потім виступити з ними на дуелях, дуетах, забавах тощо. або й збірку випустити;)

Наше добре вино допомагає учасникам розкриватися, додає виразної чуттєвості вечору, в кінці якого усі почуваються наповненими й зближеними, адже разом пережили купу шикарних емоцій.

Модерує зустрічі поет й ведучий творчих подій Андрій Рассказов-Ковалевський.

Зустрічі відбуваються щосереди 18:30 - 21:00 в богемному місці у оточенні картин – в MODI Art&Wine Gallery (адреса: м.Київ, вул. Мала Житомирська 17 )

Вартість участі в Поетичних Середах для відвідувачів – 300 грн. за передплатою (з них 200 грн депозит – сума, на яку повністю можна випити вина, скуштувати інші напої, закусити чи посмакувати згідно демократичних цін в закладі).

Любите вино й поетів – значить, ви у Моді )