ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
«Пісня лісового серця» та «Красуня і Чудовисько» 2370442343

«Пісня лісового серця» та «Красуня і Чудовисько»

Продано
Продано
Показать еще Показать меньше

«Пісня лісового серця» та «Красуня і Чудовисько» - унікальні хореографічні 3-D вистави з елементами голограми, створені з використанням останніх технологій у сфері 3-D проекції.
«Пісня лісового серця»
Хореографічна вистава «Пісня лісового серця» створена за мотивами драми – феєрії Лесі Українки «Лісова пісня», про містичну любов Мавки та Лукаша. Мавка відкриває своєму коханому чарівний світ лісу та його мешканців. Але вторгнення людини порушує усталені закони цього лісового царства, а Мавка , як дитя природи, не може жити у світі людей. Основою сюжету є кохання між Мавкою та Лукашем і конфлікт між зовсім різними світами. Це кохання трагічне, але як каже головна героїня твору «Я в серці маю те, що не вмирає!». Тож справжня любов буде жити вічно!
«Красуня і Чудовисько»
«Красуня і Чудовисько» - це казкова історія про милу дівчину на ім'я Бель, яка рятуючи свого батька віддає себе в обмін на нього і опиняється в зачарованому замку страшного Чудовиська. Воно спочатку грубе і неприязне до дівчини, але з часом виявляється, що під страшною зовнішністю ховається глибоке і добре серце. Поступово між Бель і Чудовиськом виникає особливий зв'язок, який допомагає обом зруйнувати чари злої чаклунки та здобути справжнє кохання.