ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
Оркестрове шоу при свічках «Four Seasons» 2369941979

Оркестрове шоу при свічках «Four Seasons»

350 - 550 грн (50+ шт.)
Продано
Продано
Показать еще Показать меньше

Оркестрове шоу при свічках «Four Seasons».

Перший Театр антрепризи і комедії презентує “Симфонічне шоу при Свічках” від “Оркестру свічок” у виконанні ансамблю класичної музики "Фрески" .

“Four Seasons” - це всесвітньо відомі музичні шедеври “Пори року” Антоніо Вівальді та “Пори року в Буенос-Айресі” Астора П’яццолли.
"Пори року" - це яскравий приклад емоційно наповнених творів натхненних гармонією та красою природних стихій. У музиці до цієї теми зверталися класики різних епох – італієць Антоніо Вівальді, австрієць Йозеф Гайдн, аргентинець Астор П’яццолла
Створені в різні епохи, в різних країнах, у різних стилях, ці твори належать до найпопулярнішого репертуару світової класики.

Концертна програма "Пори року - Four seasons" від визначних композиторів Арканджело Кореллі, Антоніо Вівальді, Астора П'яццолли та інших у виконанні ансамблю класичної музики "Фрески" у складі:
Ольга Конопляна - скрипка
Анастасія Шаповалова - скрипка
Олеся Серженко - альт
Ольга Мільграндт - віолончель
Валентин Рукомойніков - рояль

Вже 26 травня 2024 року шедевральна музика італійців Антоніо Вівальді та Арканджело Кореллі, аргентинця Астора П’яццолли та інших звучатиме в Києві в Будинку Архітектора! Запрошуємо всіх долучитися до майстерності виконавців та отримати справжнє задоволення від творів, які завжди на часі та нікого не залишать байдужими.