ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
Музей Miniland.UA 2376429865

Музей Miniland.UA

30 мая 2024, 11:00 - 22 октября 2024, 20:00
200 - 250 грн (50+ шт.)
Показать еще Показать меньше

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ МУЗЕЙ:

  • Це єдиний в Україні музей такого формату. Наша команда протягом двох років створювала макет та вклала безліч зусиль для того щоб вас здивувати.
  • Емоційні враження для всієї родини. Відвідування Miniland.UA - це чудова можливість провести час разом з родиною та насолодитися спільними враженнями.
  • Екскурсії для дорослих та дітей. Інформативні та захоплюючі екскурсії, що допомагають розширити знання про мистецтво мініатюри та його створення.
  • Відвідування у будь-яку погоду. Музей ідеально підходить для відвідування незалежно від погодних умов.
  • Романтична атмосфера для побачення. Miniland.UA створює романтичну атмосферу для побачення, відчуття польоту над мініатюрним нічним містом додасть родзинку вашій зустріччі та залишить приємний спогод для вашої пари.
  • Релаксація та відпочинок. Музей - це місце, де можна насолодитись спокоєм та відпочинком від буденних турбот.

З 11 листопада 2022 року мешканці та гості столиці мають змогу відвідувати музей MINILAND.UA — інтерактивний макет української залізниці у масштабі 1:87.

Захоплива подорож країною у мініатюрі допоможе поринути в українську автентику та весело провести час як дітям, так і дорослим.

МУЗЕЙ ПРАЦЮЄ:
Середа - П'ятниця з 15:00 до 20:00,
Субота та Неділя з 11:00 до 20:00
Понеділок, Вівторок — не працюємо.

ПРО MINILAND.UA

Амбітна мета проєкту — створити найбільший у Східній Європі залізничний макет, що дорівнюватиме площі двох тенісних кортів. I вже зараз готова до приймання відвідувачів перша черга — 87 м², з довжиною колій 510 м та автошляхів — 95 м.

Реалістичність макета обумовлена високою деталізацією: кожен з близько 1,5 тис. персонажів відіграє свою роль — працівників станцій, туристів та місцевих мешканців. Є також домашні та дикі тварини, різноманітна флора. Сюжети, списані з повсякденного життя, легко зчитуються, залишаючи простір для фантазії та образного мислення.

Родзинкою Miniland.UA є рухомі елементи: буквально у кожному куточку макета вирує життя. Коліями мчать потяги, автошляхами — автівки, працює млин, день змінює ніч, а у річках тече справжня вода. Все це — завдяки сучасним технологіям програмування та автоматизації.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ:

  • Дітям до 4 років вхід безкоштовний
  • 0 плюс (з 10 років дитина може відвідати музей без супроводу дорослих\'батьків)
  • У разі оголошення сигналу повітряної тривоги глядачі зможуть пройти до найближчого укриття. Відвідувачу надається резервний квиток завдяки якому можна прийти в музей протягом 7 днів.
  • Для військових діє пільговий квиток, який можливо придбати у касі музею.

Посетите музей Miniland.UA и ознакомьтесь с крупнейшим железнодорожным макетом в Украине, который находится в Киеве в ТРЦ БЛОКБАСТЕР. Возможно, сейчас не получится объехать всю Украину и посетить выдающиеся места, однако можно проникнуть благодаря Miniland.UA в мир миниатюр и сверху рассмотреть множество всего и так почувствовать Украину, ее атмосферу, природу, железнодорожные пути, автомобильные пути, здания и исторические памятники. лотки.

Кто такие Miniland.UA?

Miniland.UA открылись в 2022 году, однако их история начинается с 2008 года. Сначала это был простой кружок, теперь музей миниатюр, который может посетить каждый желающий. И хотя уже прошло два года с открытия, работа над макетом продолжается и постоянно дополняется новыми миниатюрами, ведь у Miniland.UA есть мечта и цель – создать самый длинный в Европе макет железнодорожного пути.

В музее Miniland.UA вы сможете увидеть самые известные города, села, достопримечательности и живописные виды Украины в масштабе 1:87. И все это постоянно в движении! День сменяется ночью, ночь – днем. Миниатюрные люди или животные двигаются по макету, а в миниатюрных реках течет настоящая вода. Это ли не настоящее чудо?

Почему стоит посетить Miniland.UA?

Приезжайте на экскурсию для взрослых и детей по Miniland.UA, чтобы узнать больше о миниатюрах, их создании и истории. Когда будете в музее, будьте внимательны, чтобы найти пасхалки, которые спрятаны по всему макету. Возможно именно вам удастся найти что-то новое, ведь макет до сих пор дополняется.

Если объявят воздушную тревогу зрители смогут не только пройти до ближайшего укрытия, но и получить резервный билет, благодаря которому можно прийти в музей еще раз в течение 7 дней.

Купите билеты и не упускайте возможности увидеть Украину в миниатюре и стать свидетелем движения самого длинного железнодорожного макета!

Музей Miniland.UA