ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
Kyiv Modern Ballet. «ДискриміНАЦІЯ». «Завтра». Раду Поклітару 2301300088

Kyiv Modern Ballet. «ДискриміНАЦІЯ». «Завтра». Раду Поклітару

390 - 990 грн (50+ шт.)
Продано
Продано
Показать еще Показать меньше

30 травня на сцені МЦКМ Жовтневий палац відбудеться вечір сучасної хореографії Академічного театру «Київ Модерн-балет». Перше відділення – прем’єра балету на одну дію «ДискриміНАЦІЯ» на музику Г.Генделя та В.Сильвестрова, а друге відділення – балет на одну дію «Завтра» на музику Ф.Шопена у постановці Раду Поклітару та виконанні артистів Академічного театру «Київ Модерн-балет».

Перше відділення. Прем’єра балету на одну дію «ДискриміНАЦІЯ» на музику Г. Генделя та В.Сильвестрова.
«ДискриміНАЦІЯ» – це хореографічна фантазія, що складається із низки, на перший погляд, жодним чином не пов'язаних одна з одною новел-притч, які нелінійно й максимально узагальнено розповідають про різні види дискримінації. Поєднані між собою новели-притчі неперервними рухами хореографії й внутрішнього життя, емоціями та розбіжностями невеликого людського суспільства, в якому як крапля води, схований весь Всесвіт та все Людство. Об’єднані між собою ідеями, що підтримують цінності демократичного цивілізованого світу та зосереджують увагу навколо проблематики явищ дискримінації та толерантності, зневаги та взаєморозуміння.

Друге відділення. «ЗАВТРА» – балет на одну дію, на музику Ф. Шопена.
«Завтра» – це розповідь про нас, про тих хто живе тут і зараз, творить великі справи, робить відкриття та помилки, любить й ненавидить... Від того, що ми робимо, куди йдемо й що робимо цієї хвилини – ми формуємо наше майбутнє завтра, через день, тиждень, рік. Те, яким буде наше завтра, ми вирішуємо вже сьогодні й заради нього живемо на повну сьогодні. За обраними засобами виразності балет «Завтра» – один з найлаконічніших творів Раду Поклітару. З соціальним прозрінням, гідним гостроти хірургічного скальпеля. Жодних декорацій. Класична чорна сцена, світло в напівтемряві, яке лиш акцентує дію.
Унісекс костюми виконавців кольору мерехтливих промінців вогню – як ознака божественної енергії в кожній живій особі незалежно від статі. І повна концентрація на пластичних рухах, лініях, символах і оповідях про наявні соціальні проблеми людей, через особисті та колективні історії.