LIFE GOES ON!
2383054799

Єдиний Квартал. Телезйомка

400 - 2500 UAH (50+ pcs.)
Show more Show less

Концерти «Єдиного Кварталу» до Дня Незалежності України

10 та 11 серпня в Національному Палаці мистецтв «Україна» відбудуться великі благодійні концерти-телезйомки «Єдиного Кварталу», присвячені Дню Незалежності України.

Глядачів чекає нова програма, виступи зіркових гостей, патріотичні номери та актуальні жарти від акторів двох кращих гумористичних проєктів - «Вечірнього Кварталу» та «Жіночого Кварталу» - які об’єдналися в «Єдиний Квартал», щоб у цей непростий час разом підтримати українців гумором.

Напередодні такого важливого для кожного з нас державного свята «кварталівці» разом з найпопулярнішими українськими виконавцями вийдуть на сцену головного концертного майданчика України, щоб привітати українців з Днем Незалежності, зарядити позитивом і підняти настрій усім глядачам та бойовий дух нашим захисникам. А також – щоб ще раз подякувати військовим за те, що ми зараз можемо жити і працювати та ходити по нашій українській землі.

10 та 11 серпня глядачів чекає два різні концерти, з абсолютно різною програмою та різними зірковими гостями.

10 серпня в «Єдиному Кварталі» виступатимуть MONATIK, Ірина Білик, Артем Пивоваров, ансамбль танцю VIRSKY, а 11 серпня – KOLA, Макс Барських, Wellboy, Pianoбой та VIRSKY.

Суперсила нашого народу – у тому, що навіть у найскладніші часи ми не втрачаємо оптимізму та почуття гумору. Гумор та музика – це також наша зброя. Це те, що допомагає відволіктися, переключитися, зарядитися хорошим настроєм і з новими силами йти до нашої перемоги.

Концерти до Дня Незалежності України, так само як і всі інші концерти «Кварталу», мають благодійну мету – допомогти нашим військовим. Частина коштів з продажу квитків піде на допомогу ЗСУ – на актуальні потреби наших захисників та захисниць. «Кварталівці» постійно допомагають та підтримують військових – їздять з виступами до наших героїв, допомагають їм усім необхідним: купляють та передають автівки, дрони, квадроцикли, тепловізори, рації та інші необхідні для нашої перемоги речі. Тому що переконані, що все, що ми зараз робимо, ми маємо робити з вдячністю до тих, хто нас захищає.

Сміємось – отже, перемагаємо!

Благодійні концерти «Єдиного Кварталу» до Дня Незалежності України – 10 та 11 серпня, 17:00, Київ, Національний Палац мистецтв «Україна» (вул. Велика Васильківська, 103).

Чем заняться теплым летним вечером? Сходить на концерт легендарных кварталовцев. Вас ждет не просто новая программа, но и выступления звездных гостей. Любимые проекты Вечерний и Женский кварталы объединились в Единый Квартал, чтобы поддержать украинцев юмором на все 100% в наше бурное время.

Празднуем независимость Украины вместе с "Единым Кварталом"

Приходите, чтобы зарядиться позитивом, послушать выступления любимых звезд и, конечно, помочь ВСУ. Концерт будет проходить два вечера подряд, поэтому вы можете выбрать или один день или приобрести билеты на всю программу:

  • 10 августа MONATIK, Ирина Билык, Артем Пивоваров, ансамбль танца VIRSKY.
  • 11 августа KOLA, Макс Барских, Wellboy, Pianoбой и VIRSKY.

Согласитесь, что лайнап каждый вечер просто невероятный. Праздничные концерты не только помогут зрителям отвлечься от обыденности и получить заряд хорошего настроения, но и имеют в качестве цели помощь нашим вооруженным силам.

Помогаем ВСУ и приближаем победу вместе с Единым Кварталом

У нашего народа есть суперсила – даже во времена полномасштабного вторжения украинцы не теряют чувство юмора. А теперь это еще поможет нам приблизить победу, ведь часть средств пойдет на актуальные нужды ВСУ. Авторы и звезды проекта уверены, что все, что мы делаем сейчас, должно быть с благодарностью к тем, кто защищает нас. Не упустите и вы возможность насладиться праздничными выступлениями и поддержать наших защитников! Купите билеты и не забудьте приобрести для друзей, ведь компанией веселее.

Related events

11 Su August ’ 2024
Kyiv

National Palace of Arts Ukraine

17:00
400 - 2500 UAH