LIFE GOES ON!
Національний одеський філармонійний оркестр. Гастрольний тур 2363880401

Національний одеський філармонійний оркестр. Гастрольний тур

Sold out
Sold out
Show more Show less

Дорогі друзі, шановні поціновувачі класичної музики! Ми щиро запрошуємо Вас долучитися до унікального мистецького проєкту Національного одеського філармонійного оркестру під керівництвом маестро ХОБАРТА ЕРЛА та стати свідками яскравої події українського музичного простору.

Концерти маестро Хобарта Ерла та Національного одеського філармонійного оркестру в Києві та Львові стали багаторічною традицією, початок якої сягає 1990-х років - від самого зародження та перших кроків незалежної української держави.

Музичний репертуар, який було виконано зокрема в Києві, вражає своїм великим обсягом, а значимість таких заходів неможливо недооцінити.

Наразі, після невеликої перерви, ця прекрасна традиція концертних турне Національного філармонійного оркестру та Хобарта Ерла відновлюється. І сьогодні вона, безумовно, набуває ще більшого значення.

Тож не пропустіть концерти славетного оркестру України під орудою Хобарта Ерла та отримайте справжню естетичну насолоду і тепло сердець із сонячного міста Одеси.

Солісти:

МАРИНА НАЙМИТЕНКО (сопрано) — провідна солістка Одеської опери з особливо теплим тембром голосу, лауреатка міжнародних конкурсів;
МЕТТ ХАЙМОВІЦ (віолончель) — видатний американський віолончеліст з надзвичайною музичною чутливістю, який виступав у найвідоміших залах світу.
Диригент — художній керівник та головний диригент оркестру, його незмінний ідейний натхненник, народний артист України — маестро ХОБАРТ ЕРЛ.

ПРОГРАМА:
- САМЮЕЛ БАРБЕР, Музика з балету «Сувеніри», Op. 28
1. Вальс
2. Шотландська
3. Па-де-де
4. Галоп

- ТОМАС де ГАРТМАН, Концерт для віолончелі з оркестром, Op.57 (перше виконання в Україні);
- ЧАРЛЬЗ АЙВЗ, «Питання без відповіді»;
- ЕДУАРД РЕЗАЧ, «В полум‘ї», 5 симфонічних пісень на вірші Ліни Костенко для сопрано та оркестру;
- МИРОСЛАВ СКОРИК, «Карпатський концерт».