LIFE GOES ON!
2372368039

День Києва - гурт Артіш - Третя хвиля - ЯРРА

26 May 2024, 18:00
Sold out
Sold out
Show more Show less

26 травня в День Києва благодійний мега концерт з потужною енергетикою та непідробним драйвом! В програмі:
- український рок-гурту "Артіш" запалить вас шаленим драйвом і підніме ваші ноги танцювати. Ви почуєте кавери на рок-хіти таких легендарних гуртів як Nazareth, Deep Purple, Shocking Blue, Scorpions, Queen, Led Zeppelin, The Beatles. Також прозвучать пісні із легендарних фільмів Тарантіно, а ще найкращі пісні Володимира Івасюка.
- Гурт "Третя хвиля" - лише набирає обертів. Хлопці зібралися нещодавно: в листопаді 2023 року остаточно утвердився основний склад – басист, вокаліст, гітарист та барабанщик. Свій стиль вони описують як поетичний рок. Спеціально до дня Києва прозвучить пісня "Під небом Києва". Вона розповідає про щиру любов...любов до міста. Та і взагалі, в репертуарі хлопців є в що закохатися)
- синтез етно-рок гурт ЯРРА! "ЯРРА" уособлюють в собі нестримну енергію. Поєднавши незвичайні образи з унікальними звучанням інструментів народів світу, у своїй творчості музиканти використовують ірландський бузукі, індіанську флейту, дримбу, калімбу, сопілку, жалейку, окарину, волинку, колісну ліру, мелодику, давул та інші.